Kandidátom SaS na post podpredsedu parlamentu je Ľ. Galko - Ľubomír Galko

Prejsť na obsah
Blogy, stanoviská
Kandidátom SaS na post podpredsedu parlamentu je Ľ. Galko
11. 06. 2019 | Tlačová správa SaS

Republiková rada strany Sloboda a Solidarita schválila Ľubomíra Galka za kandidáta na post podpredsedu NR SR, ktorý patrí na základe výsledkov parlamentných volieb 2016 strane SaS. Podpredseda strany by mal v tejto funkcii nahradiť Luciu Ďuriš Nicholsonovú, ktorá sa vzdáva mandátu v slovenskom parlamente, keďže bola zvolená do Európskeho parlamentu.

„Ďakujem za prejavenú dôveru členom Republikovej rady SaS. V prípade zvolenia som pripravený vykonávať funkciu podpredsedu parlamentu zodpovedne a pristúpiť k nej s plnou vážnosťou a pokorou,“ poznamenal Ľ. Galko.

Republiková rada sa zaoberala aj hodnotením eurovolieb či prípravou Kongresu strany, ktorý bude v sobotu 22. júna. Na vedomie tiež zobrala informáciu, že namiesto zvolených europoslancov Lucie Ďuriš Nicholsonovej a Eugena Jurzycu nastúpia do NR SR zvolení náhradníci Marián Viskupič a Jakub Nedoba.
Strana SaS predkladá 40 opatrení pre lepší život
Mohlo by vás zaujímať

13. 03. 2019 | Tlačová správa SaS
Podpredseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko sa 12. marca VIAC »

21. 03. 2018 | Stanovisko
Vyrojili sa viacerí mudrlanti, ktorí tvrdia, že opozícia počas uplynulých dní zlyhala, že nič nespravila, že len zvolávala tlačovky, že je to nanič opozícia. Doteraz ani jeden z nich však nepovedal, že čo sme mali vlastne inak VIAC »

20. 02. 2018 | Blog
Dnes vám rozpoviem dlhší príbeh – môj „Hypermarketový príbeh“ vrátane toho, kde to všetko začalo. Až skončím v prítomnosti. V roku 2000 sa nemecká firma po tom, ako odskúšala jednu prevádzku v Trnave, VIAC »


Bezpečnosť a spravodlivosť
Sloboda a solidarita
Vízia 2024
Sloboda a solidarita
40 opatrení pre ľudí
Program SaS
Facebook
Návrat na obsah