Neprekvapovalo by nás, keby M. Kočner tlačil na politikov Smeru, aby ho dostali z väzenia - Ľubomír Galko

Prejsť na obsah
Blogy, stanoviská
Neprekvapovalo by nás, keby M. Kočner tlačil na politikov Smeru, aby ho dostali z väzenia
19. 12. 2018 | Tlačová správa

„Dokonca by nás vôbec neprekvapovalo, keby tlačil na politikov Smeru-SD, aby ho z väzenia vysekali. Veď to boli oni, ľudia ako Robert Fico a Robert Kaliňák, vďaka ktorým mohol beztrestne, ale zato trestuhodne bohatnúť na úkor iných,“ tvrdí poslanec NR SR za SaS a tímlíder strany pre štíhly štát Jozef Rajtár.

SaS zároveň drží palce poctivým policajtom, prokurátorom a aj sudcom. „Aby mali odvahu v súlade so zákonom a spravodlivosťou skúmať skutky tohto pochybného prominenta. A zároveň, aby sa nedali zastrašiť ním a ani tými, ktorí mu v minulosti zabezpečovali nedotknuteľnosť,“ dodal podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko.
Korupčná koalícia v panike
Mohlo by vás zaujímať

18. 04. 2018 | Stanovisko
Podpredsedníčka NR SR za stranu Sloboda a Solidarita Lucia Ďuriš Nicholsonová spoločne s podpredsedom strany Ľubomírom Galkom VIAC »

18. 07. 2017 | Tlačová správa SaS
Ani pri najlepšej vôli strana Sloboda a Solidarita (SaS) nemôže nájsť zhodu v národnoštátnych záujmoch Slovenska so Smerom-SD, lebo populisti VIAC »

27. 02. 2017 | Európske noviny
Slovensko je krajina neobmedzených možností. Iba v takej je možné mať v kresle skompromitovaného ministra vnútra a skompromitovaného premiéra, ktorí sa ľuďom vyslovene drzo smejú do očí. A môžu – majú VIAC »


Bezpečnosť a spravodlivosť
Sloboda a solidarita
Vízia 2024
Sloboda a solidarita
40 opatrení pre ľudí
Program SaS
Facebook
Návrat na obsah