SaS podporí každý dobrý návrh na zatraktívnenie povolania vojakov - Ľubomír Galko

Prejsť na obsah
Blogy, stanoviská
SaS podporí každý dobrý návrh na zatraktívnenie povolania vojakov
17. 12. 2018 | Tlačová správa SaS

Mechanizovaná brigáda„V súlade s naším programom očakávame, že najviac budú zvýšené mzdy vojakom v kategórii Mužstvo,“ tvrdí podpredseda SaS a tímlíder strany pre vnútornú a vonkajšiu bezpečnosť Ľubomír Galko a pokračuje: „Očakávame, že zlepšenie pracovných podmienok vojakov bude riešené systémovo a nie jednorazovým riešením – tak, aby sa zatraktívnilo vojenské povolanie a postupne stúpala celková naplnenosť Ozbrojených síl SR.“

Ľubomír Galko tiež avizuje, že strana SaS si počká na konkrétne návrhy ministerstva obrany. „Dnes však s určitosťou vieme povedať, že akýkoľvek dobrý návrh podporíme,“ uzavrel podpredseda strany.
Prebieha šialenstvo za viac ako dve miliardy eur
Mohlo by vás zaujímať

30. 04. 2018 | Stanovisko
Každá dobrá firma má alebo by mala mať kvalitný plán vzdelávania svojich zamestnancov. Nie systémom ad hoc, ale tak, že jednotlivé stupne nadväzujú jeden na druhý, výsledky sú systémovo testované, stupeň kvalifikácie VIAC »

26. 04. 2018 | Stanovisko
Strana Sloboda a Solidarita považuje vyslanie vojakov do Pobaltia za správny krok, ale pozastavuje sa nad politickými okolnosťami rozhodnutia vlády. „Vyslaním slovenských vojakov do Pobaltia strana SNS VIAC »

16. 04. 2018 | Stanovisko
Strana Sloboda a solidarita a ja osobne sme v poslednej dobe obviňovaní, že chceme zrušiť výsluhové dôchodky terajším vojakom, policajtom a iným príslušníkom ozbrojených zborov (OZ). Hrubá demagógia! VIAC »


Bezpečnosť a spravodlivosť
Sloboda a solidarita
Vízia 2024
Sloboda a solidarita
40 opatrení pre ľudí
Program SaS
Facebook
Návrat na obsah