Je obzvlášť poľutovaniahodné, že poslanec NR SR je hlásateľom rasistických myšlienok - Ľubomír Galko

Prejsť na obsah
Blogy, stanoviská
Je obzvlášť poľutovaniahodné, že poslanec NR SR je hlásateľom rasistických myšlienok
13. 01. 2017 | Stanovisko

HolokaustJe obzvlášť poľutovaniahodné, že poslanec Národnej rady SR je hlásateľom rasistických myšlienok. Publikované názory poslanca za ĽSNS Stanislava Mizíka idú jasne proti ľudským právam, slobode a demokracii.

„Člen zákonodarného zboru Mizík sa prejavil ako antisemita. Jeho výhrady k vyznamenávaniu ľudí so židovským pôvodom patria do ideológií fašizmu a neonacizmu. Je absurdné, že sa takéto niečo deje v 21. storočí po všetkých etnických čistkách, genocídach a holokauste 20. storočia,“ reaguje vedenie strany Sloboda a Solidarita.

Richard Sulík, predseda SaS
Jana Kiššová, podpredsedníčka SaS
Ľubomír Galko, podpredseda SaS
Jozef Mihál, podpredseda SaS

Židé za protektorátu a Slovenského štátu
Mohlo by vás zaujímať

01. 05. 2017 | Európske noviny
Polícia obvinila dvoch poslancov NR SR Stanislava Mizíka a Milana Mazureka zo šírenia extrémizmu. Poslancovi Mizíkovi dokonca VIAC »

19. 10. 2016 | Denník N
Policajti majú za ministra človeka, ktorý už úplne stratil rešpekt pred svojimi podriadenými. Počas krátkeho času sme sa dozvedeli hneď o niekoľkých škandalóznych konaniach príslušníkov Policajného zboru. VIAC »

04. 07. 2016 | Európske noviny
Odkaz, ktorý dnes posielajú čelní politickí predstavitelia našim obyvateľom, znie: Na Slovensku sa môže kradnúť, môže sa podvádzať, len sa o tom nesmie rozprávať, aby sa o tom nedozvedelo zahraničie. VIAC »


Bezpečnosť a spravodlivosť
Sloboda a solidarita
Vízia 2024
Sloboda a solidarita
40 opatrení pre ľudí
Program SaS
Facebook
Návrat na obsah