Vyhrážky na predstaviteľov SaS neplatili a neplatia - Ľubomír Galko

Prejsť na obsah
Blogy, stanoviská
Vyhrážky na predstaviteľov SaS neplatili a neplatia
11. 04. 2018 | Stanovisko

Včera (v utorok) som dostal informáciu, že vo štvrtok alebo v piatok odstúpi, alebo bude odvolaný prezident PZ Gašpar. Zároveň mám už niekoľko dní informáciu, že na miesto 1. viceprezidenta PZ má byť v súvislosti s odídením Gašpara nominovaný terajší riaditeľ Kriminálneho úradu finančnej správy Ľudovít Makó a má to byť údajne nominácia skupiny tzv. „bödörovcov“, aby si udržali vo vedení polície vplyv.

Pána Makóa poznám minimálne, ale keďže som v súvislosti s touto osobou zachytil nejaké negatívne informácie z minulosti (písal o tom týždenník Trend aj iné médiá), včera som uvažoval nad tým, že dnes dám na túto tému formou statusu na Facebook von. V podstate som nebol ešte celkom ani rozhodnutý.

S mojím úmyslom som včera podvečer oboznámil telefonicky dvoch ľudí – Joža Rajtára a Igora Matoviča. Ani jeden ju neposunul ďalej, čo som si dnes následne overil. Jeden z nich vo včerajšom telefóne poznamenal, že lepšie by bolo počkať do vymenovania, či to naozaj spravia a potom spraviť brífing. Odpovedal som, že ak to spravím, spravím to cez status a dnes. A potom sa zrazu začali diať čudné veci.

Expresne - ešte včera večer dostal náš predseda Sulík prvú SMS, pomerne ústretovú, v ktorej mu bolo oznámené, že odosielateľ danej SMS vie, že chcem na druhý deň (teda v stredu) negatívne vystúpiť voči Gašparovi, na ktorého miesto chcú dostať Makóa. Richardovi Sulíkovi bola navrhnutá dohoda, aby som voči nemu nevystupoval a on bude potom „náš spojenec“. Z taktických dôvodov ponechávame pisateľa tejto sms v anonymite.

Vyhrážky Ľubomírovi GalkoviRáno došli ďalšie SMS (viď obrázok), už mafiánsky výhražné. Tieto SMS poslala osoba, ktorá pracuje pre orgány činné v trestnom konaní. Zároveň o nej viem, že priamo komunikuje a pravidelne sa stretáva s Makóom. Z taktických dôvodov aj pisateľa týchto SMS ponechávame v anonymite. Dajme teraz nabok to, že niekto z nás troch - ja, Matovič alebo Rajtár - sme podľa všetkého odpočúvaní, možno všetci traja. Problémom je expresný únik utajovaných skutočností, teda rýchlosť, ktorou sa obsah jedného z tých dvoch telefonátov prehnal cez toho, kto nás odpočúval, políciu, a nakoniec „náš“ zdroj, aby sa nakoniec aj s výhražkou vrátil v priebehu pár hodín k Sulíkovi. To budem v dohľadnej dobe riešiť.

K obsahu tých SMS musím povedať, že je to, samozrejme, podlé klamstvo a zároveň dôkaz, že organizovaný zločin v štátnych štruktúrach melie z posledného a neštíti sa ničoho.

Ak som doteraz váhal, či sa vôbec nejakým Makóom mám zaoberať, tak teraz sa ním zaoberať rozhodne budem, ak ho Tomáš Drucker do pozície viceprezidenta PZ (alebo nebodaj prezidenta PZ) naozaj posunie. Zároveň by sme spolu s Richardom radi odkázali všetkým, ktorí za touto špinavosťou stoja nasledovné:

My nežijeme vo vašom mentálnom svete lží a intríg. My nie sme tí, ktorým hrozí basa za mafiánke praktiky, brutálne rozkrádanie tohto štátu a jeho občanov. My nie sme kriminálna organizácia ako vy. My sme tí, ktorí vytvoria podmienky na to, aby ste skončili tam, kam patríte – v base.

A ešte jeden osobný odkaz týmto darebákom: Chápem, že nemáte za tie roky na mňa nič, žiadnu korupciu, žiadnu zlodejinu. Zostávajú vám len nechutné a bezohľadné výmysly, aby ste ma zastrašili a je vám úplne jedno, že tým ublížite aj mojej rodine. Ale ani toto na mňa neplatí – v minulosti sa mi iní borci a inými vecami vyhrážali a nezľakol som sa. Nezľaknem sa ani vás, ani vašich trápnych komplotov. V tomto si môžete byť istí.
Ďalšia odhalená smerácka zlodejina
Mohlo by vás zaujímať

21. 03. 2018 | Stanovisko
Vyrojili sa viacerí mudrlanti, ktorí tvrdia, že opozícia počas uplynulých dní zlyhala, že nič nespravila, že len zvolávala tlačovky, že je to nanič opozícia. Doteraz ani jeden z nich však nepovedal, že čo sme mali vlastne inak VIAC »

21. 03. 2018 | Stanovisko
Je pozoruhodné, čo všetko boli strany Smer-SD, SNS a Most-Híd ochotné strpieť, aby si udržali moc a ako ďaleko dokázali zájsť v zúfalej snahe odolať masovému odporu občanov Slovenska. Existuje na to len jediné VIAC »

20. 03. 2018 | Stanovisko
Buď – Alebo by malo znamenať Buď – Alebo tak v slovenskom jazyku, ako aj v maďarskom. Všetci predstavitelia strany Most-Híd opakovali len dve možnosti – predčasné voľby alebo odchod z koalície. Nakoniec VIAC »


Bezpečnosť a spravodlivosť
Sloboda a solidarita
Vízia 2024
Sloboda a solidarita
40 opatrení pre ľudí
Program SaS
Facebook
Návrat na obsah